jesteś tutaj:
  1. Strona główna >
  2. Produkty >
  3.   Urządzenia nietypowe
» Produkty
Opis produktu
Urządzenia nietypowe
ZAPYTAJ O PRODUKT
Jeśli chcą Państwo zadać pytanie odnośnie wybranego produktu prosimy skorzystać z poniższego formularza.

OPIS

Firma Uniroltech wykonuje urządzenia dedykowane pod indywidualne wymagania Klienta. Proces projektowania poprzedzony jest precyzyjną analizą potrzeb Klienta. Firma Uniroltech dysponuje szeroką wiedzą z zakresu mechaniki i automatyki co pozwala zaprezentować w czasie konsultacji z Klientem szerokie spektrum rozwiązań i wybrać te , które dla Klienta będą najbardziej uzasadnione pod względem ekonomicznym i zapewnią odpowiednią wydajność realizowanego procesu. Zaletą rozwiązań prezentowanych przez Uniroltech jest umiejętnośc wykorzystywania podzespołów szeroko wykorzystywanych w urządzeniach w parku maszynowym Klienta co pozwala ograniczyć w znacznym stopniu potrzebe doszkalania personelu technicznego.

Mamy doświadczenie w produkcji urządzeń do kabin suszarniczych i wygrzewających , gdzie temperatura pracy osiąga wartość 140 °C.

ZASTOSOWANIE

Posiadamy wiedzę i doświadczenie z zakresu mechaniki i automatyki. Doświadczenie to znajduje zastosowanie w realizacji projektów z zakresu transportu pionowego i poziomego oraz innymi procesami mającymi miejsce w czasie tego transportu. 

WYKONANIE

Wykorzystujemy materiały według specyfikacji Klienta.

AKCESORIA

Urządzenia mogą być wyposażone w urządzenia specjalistyczne służace do : pomiarów , wykrywania , ważenia , oklejania , znakowania , sortowania , obrabiania produktu znajdującego się w torze transportowym.

DANE TECHNICZNE

Według życzenia Klienta.

TAGI: uniroltech, system, transpotu, wewnetrznego, uniroltech, system, transpotu, wewnetrznego, uniroltech, system, transpotu, wewnetrznego, uniroltech, system, transpotu, wewnetrznego, uniroltech, system, transpotu, wewnetrznego, uniroltech, system, transpotu, wewnetrznego,