jesteś tutaj:
  1. Strona główna >
  2. Produkty >
  3.   Przenośniki taśmowe teleskopowe
» Produkty
Opis produktu
Przenośniki taśmowe teleskopowe
ZAPYTAJ O PRODUKT
Jeśli chcą Państwo zadać pytanie odnośnie wybranego produktu prosimy skorzystać z poniższego formularza.

OPIS

Przenośnik taśmowy wysuwny jest przeznaczony do załadunku i rozładunku paczek, pudeł, worków z i na samochody o długości do 13m. Całkowita długość 4 sekcyjnego przenonika sięga 16,5m z czego część wysuwna nawet 10,5m. Przy wykorzystaniu tego typu przenośnika załadunek całej naczepy może trawać nie dłużej niż 30 min przy obsłudze przez jednego operatora. Operator w prosty sposób, korzystając z panelu strującego znajdującego się na przednim panelu, może regulować długość i wysokość podawania łądunku. Przy załadunku zmiejszając długość zwalnia przestrzeń załadunkową. Panel posiada oświetlenie umożliwiające prace przy słaby dostępie światła. 

 

 

ZASTOSOWANIE

Przenośnik taśmowy teleskopowy świetnie sprawdza się w centrach logistycznych, centrach przeładunkowych, młynach, wszędzie tam gdzie wymagany jest szybki załadkunek i rozładunek. 

 

 

WYKONANIE

Konstrukcja przenośnika wykonana jest ze stali lakierowanej. Zostoswano taśmę PVC+PES czarną (2,5T), napędy Siemens, podwójny łańcuch. 

AKCESORIA

Standard: Stacjonarny, postawiony na 4 stopach.

Opcja 1:  podwieszany

Opcja 2: Mobilny: rama wyposażony w zestawy kołowe,  przejazd po szynach montowanych w posadzce. Przejazd ręczny lub napędzany.

Opcja 3: Regukowana wyskość: Przenośniki zamonowany na podwójny stole nożycowym

 

DANE TECHNICZNE
ILOŚĆ SEKCJI DŁUGOŚĆ W STANIE ZŁOŻONYM DŁUGOŚĆ W STANIE MAKSYMALNIE WYSUNIĘTYM DŁUGOŚĆ WYSUNIĘCIA WYSOKSOŚĆ
3 SEKCJE 6 000 mm 12 000mm 6 000mm 700 mm
4 SEKCJE 6 000 mm 16 500mm 10 500mm 750mm

 

TAGI: uniroltech, system, transpotu, wewnetrznego, uniroltech, system, transpotu, wewnetrznego, uniroltech, system, transpotu, wewnetrznego, uniroltech, system, transpotu, wewnetrznego, uniroltech, system, transpotu, wewnetrznego, uniroltech, system, transpotu, wewnetrznego,