jesteś tutaj:
  1. Strona główna >
  2. Produkty >
  3.   Przenośniki siatkowe
» Produkty
Opis produktu
Przenośniki siatkowe
ZAPYTAJ O PRODUKT
Jeśli chcą Państwo zadać pytanie odnośnie wybranego produktu prosimy skorzystać z poniższego formularza.

OPIS

Nasza gama produktów obejmuje przenośniki z taśmą siatkową, które będą pasować niemal do każdej aplikacji w tym szczelne elastyczne siatki do przenoszenie małych części, specjalne gładkie taśmy ułatwiające dokładne przemieszczenie, taśmy z drutu z dużymi otworami ułatwiające przepływ powietrza lub wody oraz łatwe czyszczenie.
Przenośniki siatkowe są używane do transportu części metalowych ładunków w procesach odlewu miedzi, stali, żeliwa poprzez piece spiekania, tekstyliów i chemikaliów w komorach suszarniczych, jak również w procesach wymagających prania, wyżarzania, hartowania i polerowania. W przemyśle spożywczym wykorzystuje się je do w procesie czystego pieczenia, smażenia, pieczenia, mrożenia, solenia jak również wielu innych.

ZASTOSOWANIE

Przenośniki z metalową taśmą siatkową są używane w branżach takich jak obróbka cieplna, kucie, odlewnie, przetwórstwo spożywcze, pieczenie, ceramika, szkło, samochodowa i inne.

WYKONANIE

Nasze przenośniki z taśmą siatkową są dostępne w każdym rozmiarze, wzorze dla wielu procesów oraz z zwykłej stal po stale wysoko wytrzymałościowe. Nasze przenośniki siatkowe mogę transportować ładunki od lekkich po bardzo ciężkie, nie wymagają prowadnice. Mogą działać w niskich i bardzo wysokich temperaturach, w środowisku kwaśnym, alkalicznym, są odporne na korozję chemiczną, ścieranie i uderzenia.

AKCESORIA
DANE TECHNICZNE
Typ przenośnika: Przenośnik taśmowy z taśmą siatkową
Rama: Profil C
Szerokość robocza: 500, 600, 700, 800 i 900 mm lub wykonanie specjalne
Taśma siatkowa: Taśmy z drutu, taśmy płaskie

Podparcie taśmy:

stalowy blat, rolki
Napęd: Motoreduktor
Prędkość: 8, 10, 12 m/min
Wysokość: 800 – 2000 mm
Powłoka antykorozyjna: Lakierowanie proszkowe RAL5005 (niebieski) lub ocynkowane, inne kolory na życzenie
Inne: Inne ładunki, długości sekcji, szerokości, kolor do ustalenia

 

TAGI: uniroltech, system, transpotu, wewnetrznego, uniroltech, system, transpotu, wewnetrznego, uniroltech, system, transpotu, wewnetrznego, uniroltech, system, transpotu, wewnetrznego, uniroltech, system, transpotu, wewnetrznego, uniroltech, system, transpotu, wewnetrznego,